PROSTAT İÇİN DOĞAL ÇÖZÜM PROSTAT ÇAYI

mucize prostat çayı doğal bitkilerden oluşan

Prostat BPH hastalığı erkeklerin 5/3’ünde gözüken bir rahatsızlık. Erkeklerin hayatını olumsuz etkileyen bu rahatsızlık ameliyat ve ilaç tedavileriyle 40 yaş üstü erkeklerin kabusu olmaya devam ediyor. Doğal prostat çayı gibi etkiler bu dönemde önemli bir rol oynuyor.

Mesanenin altında bulunan prostat organı kestane boyutlarındadır. Normal boyutları 18 cc/gr’dır. Hormonel olarak büyümeye başlayan bu bez 30,40,50 cc/gr şeklinde büyümeye devam ederek idrar kanallarını sıkıştırmaktadır. İdrar kanallarının sıkışmasıyla idrar akımı zayıflamakta ve hasta sık sık idrar yapmaya çıkmaktadır.

Prostat tedavisinde kullanılan ilaçlar aslında birer kas gevşeticidir. Kullanımınız sırasında rahat idrar yapabilirsiniz fakat kullanım sonunda tekrardan şikayetleriniz başa döner.

Doğal yöntemlerden oluşan Prostat Çayı bu tedavide mutlaka kullanılmalıdır. Prostata iyi gelen bir çok bitki çeşidi vardır. Bunlar yakıt otu, at kuyruğu bitkisi, damar otu, ısırgan, ahududu, böğürtlen ve zeytin yaprağı, mısır püskülü gibi bitkilerdir.

organik bitkisel prostat çayı
doğal bitkilerden hazırlanan prostat çayı

Bu bitkiler en taze şekilde toplayan ve hastaların kullanımına sunan hobikoğlu firması çıkardığı Prostea 4×4 Prostat Çayı ile hastaların şifa bulmasını sağlıyor. 2011 yılından beri prostat hastalarını doğal yollarla tedavi eden prostea bugün Rusya ve Avrupa olmak üzere bir çok yabancı ülkeye gönderilmektedir.

Türkiye’de özel bölgelerde yetiştirilerek paketlenen bu bitkiler binlerce hastaya şifa dağıttı. Bu çay mutlaka denenmeli.

prostat çayı memnun
prostat çayı hayat 50 sinden sonra da güzel

100 gün boyunca kullanılması gereken prostat çayı, doğal yollardan prostat bezini küçülterek rahat bir şekilde idrarınızı yapmanızı sağlıyor. Kaynatılarak içilen prostat çayı şuan için kullanılan en faydalı çay.

Kimyasal ilaç kullanımı yerine bugün bir çok üroloji doktorunun tavsiye ettiği bu çayın kullanılması tavsiye ediliyor. Özellikle Avrupa’da bitkisel çaylara tedaviler için daha çok tercih konusu olmaya başladı.

PROSTAT ÇAYI FAYDALARI

  • PROSTAT BEZİNİ KÜÇÜLTÜR.
  • MESANENİN TAM OLARAK BOŞALMASINI SAĞLAR.
  • SIK SIK İDRARA ÇIKMANIZI ENGELLER.
  • İDRAR İLTİHABINI TEMİZLER.
  • DAMLAMA ŞİKAYETLERİNİZİ YOK EDER.
  • PSA SEVİYENİZİ DÜŞÜRÜR.
  • CİNSEL YAŞAMINIZI DÜZENLER.
  • AMELİYAT RİSKİNİ ORTADAN KALDIRIR.
  • PROSTAT KANSERİ RİSKİNİ AZALTIR.

Prostat ameliyatı olmadan önce mutlaka prostat çayı tedavisi denenmesi gerekiyor. 100 gün, 3 aylık bir tedavi ameliyatı ortadan kaldırarak yaşamınızı güzelleştirecektir. 100 günün sonunda yapılan yeni tahlillerde ölçümlerin düşüğü görünecektir. Prostat bezinin küçülmesiyle PSA değerinizde düşünecektir. Prostat çayı sayesinde kanser riskide ortadan kalkacaktır. Geleneksel tıp olarak adlandırılan bu tedavi yöntemi binlerce hastayı ameliyattan kurtarmaya devam ediyor.

 

www.prostatim.com

www.prostat.gen.tr/prostat-cayi.html

http://www.hurriyet.com.tr/yesil-cay-ve-kozlenmis-domates-prostata-iyi-geliyor-29909492

http://www.prostatim.com/blog/45-yasindan-sonra-erkekler-psa-testi-yaptirmali/

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın