BİTKİSEL PROSTAT ÇAYI TEDAVİ EDİLEBİLİR Mİ?

PROSTAT ÇAYI PROS TEA 4X4 İÇİNDEKİ BİTKİLER

BİTKİSEL PROSTAT ÇAYI TEDAVİ OLUR MU? 50 Yaşını geçen erkeklerin en büyük sorunlarının başında prostat büyümesi tedavisinin prostat çayı tedavi şekli oluşturuyor. Erkeklerde mesanenin altında ceviz büyüklüğüne bulunan prostat 50’li yaşlar itibariyle hormonel olarak büyümeye başlıyor. İdrar kanallarının sıkışmasıyla sık idrar, idrarda yanma, idrar taziğinin zayıflaması gibi şikayetler baş gösteriyor. Prostat büyümesi şikayetlerinde erkekler ameliyat, ilaçla tedavi veya bitkisel çay ile tedavi yöntemlerinden birini tercih ediyor.

AMELİYAT TEDAVİSİ

Ameliyat erkeklerin kabusu haline gelmiş durumda. Ameliyat sonrasında oluşabilecek riskler erkekleri korkuyor. Bu yüzden bir çok kişi prostat büyümesinden dolayı ameliyat olmak istemiyor.

İLAÇ TEDAVİSİ

Prostat hastaları büyük oranda ilaçla tedavi yöntemini seçiyor. Fakat ilaçların prostatı küçülmede imkanı yok. İlaçlar günlük rahatlama sağlıyor ve bıraktığınız anda şikayetleriniz başa dönüyor. Çeşitli yan etkileri olmasından dolayı belirli bir süre sonra insanlara zarar veriyor.

BİTKİSEL PROSTAT ÇAYI TEDAVİ

İlaçlara olan güvenin azalmasıyla birlikte bitkisel çaylardan yapılan tedavi yöntemleri artık prostat hastaları tarafından tercih ediliyor. Yakı otu, at kuyruğu, ısırgan gibi bitkilerden oluşan karışımlarla prostat şikayetleri son bulabiliyor. Her bitkinin prostat tedavisi ile ilişkisi olabiliyor. Bunun için en çok tercih edilen ürün Pros tea 4×4 prostat çayı olmuştur. İnternet üzerinden ve eczanelerden tercih edilen bir üründür.

BİTKİSEL PROSTAT ÇAYI TEDAVİ
prostat büyümesi ameliyatsız çözüm prostea 4×4 prostat çayı BİTKİSEL PROSTAT ÇAYI TEDAVİ

Bu noktada asıl sorulması gereken soruyu sormak istiyorum: İlaçsız yaşamın mümkün olduğunu insanoğlu 200.000 yıllık tarihi boyunca ispatladı. Peki, ilaçlı yaşam mümkün müdür? Sadece 100 yıldır kullandığımız ilaçların insan sağlığı üzerinde ne gibi tehlikeler yarattığını biliyor muyuz? Bugün mucize olduğu iddia edilerek piyasaya sürülen ilaçların, acaba gelecekte sağlık üzerine ne gibi zararları ortaya çıkacak? Asıl cevaplanması gereken sorular bunlardır. BİTKİSEL PROSTAT ÇAYI TEDAVİ OLUR MU?

Prostat Çayının içeriğindeki bitkiler, Anadoluda bulunan doğal ortamlarından özel olarak toplatılmaktadır. Toplanılan bölgede nadir olarak bulunan bu bitkiler özel olarak harmanlandıktan sonra, içeriğine kimyasal madde karıştırılmadan paketlenmektedir. Yakı otu, At kuyruğu, Damar otu, Zeytin yaprağı, Böğürtlen yaprağı, ahududu yaprağı ve ısırgan otu gibi bitkilerin karışımıyla hazırlanmaktadır.

İbn-i Sina, Avrupalıların deyimiyle ise Avicenna. Bitkisel çaylar İbn-i Sina’nın eselerinde oluşturduğu tariflerden faydalanarak hazırlamıştır. 

PROSTAT BEZİNİN KÜÇÜLTÜLMESİNE FAYDALI OLUR.

PSA SEVİYESİNİN DÜŞMESİNİ SAĞLAR.

KASIK AĞRILARINI DİNDİRİR.

İDRAR YAPARKEN OLUŞAN YANMALARI AZALTIR.

İDRAR YOLUNDAKİ MİKROPLARI ATAR.

DAMLAMA ŞİKAYETLERİNİZİ AZALTIR.

PROSTAT İLTİHABINI TEDAVİ EDER.

UZUN MESAFELİ SEYAHATLERE ÇIKMANIZA YARDIMCI OLUR.

İDRAR TORBASINDAKİ İDRAR MİKTARINI TAM BOŞALTMANIZA YARDIMCI OLUR.

 

https://prostatim.com/page/nedir

https://bitkilac.com/hakkimizda

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın