BİTKİLAÇ DOĞAL BİTKİ ÇAYLARI

BİTKİLAÇ DOĞAL BİTKİ ÇAYLARI TEDAVİ YÖNTEMLERİ

Bitkilaç Doğal Bitki Çayları, İbn-i Sina’nın 1000 yıllık geleneksek bitkisel tedavi yöntemlerini hastalarına sunmaya başladı. 12 hastalık alanında sundukları ürünleriyle şimdiden büyük ilgi görmeye başladılar.

Bitkilerle tedavi yöntemlerini kullanarak, ilaçlara olan bağımlılığı azaltmayı hedefleyen BİTKİLAÇ ürünlerinde kimyasal madde kullanmadan doğal olarak üretimlerini gerçekleştiriyor.

HANGİ ÜRÜNLER VAR ?

 

1. Doktorumun verdiği ilaçlarla beraber bitkisel çayları kullanabilir miyim?
Doktorunuzun verdiği ilaçlarla beraber gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bitkilaç mucizesi destekleyici bitkisel tedavidir.

2. Günde ne kadar kullanmalıyım ?
Sabah ve akşam yemeklerden sonra, tok karnına belirtilen süre kullanmanız gerekmektedir. İlerleyen haftalarda uzmanlarımız kullanımınızı sabah, öğle ve akşam olmak üzere tok karnına günde üç kere kullanmanızı tavsiye edebilir.

3. Ürünün bakanlık onayı var mı ?
Ürünümüz Gıda ve Tarım Bakanlığının TR-34-K-093483 numaralı izni ile üretilmiştir. Türkiye’deki mevzuat gereği bitkisel ürünler Gıda ve Tarım Bakanlığının onayından geçmektedir.

4. Ürünün Menşei Nedir ?
Ürünlerimiz Türkiye’de üretilmektedir. Avrupa ülkeleri ve Rusya başta olmak üzere birçok ülkeye ihraç edilmektedir.

5. Teslimat süresi ?
Sipariş verdiğiniz gün içerisinde paketiniz kargoya teslim edilir.

6. Kargo paketlemesi nasıl yapılıyor ?
Kargo görevlisi dahil kimsenin fark edemeyeceği şekilde, kapalı ve içerisinde ne olduğu görünemeyecek şekilde paketlenmektedir.

BİTKİLAÇ DOĞAL BİTKİ ÇAYLARI TEDAVİ YÖNTEMLERİ

 

 

www.bitkilac.com

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın